Od samog otvaranja do danas interesovanje za posjetu našoj novoj izložbi „Ajkule i raže Jadranskog mora“ ne jenjava. Dok su obilne kišne padavine odložile organizovane posjete učenika na dan ili dva, porodično je ove subote izložbu obišlo preko 700 posjetilaca.
Radnim danima su u „morske dubine i plivanje uz ajkule“ uživala djeca predškolskih ustanova iz Danilovgrada, Spuža i Podgorice, kao i učenici osnovnih škola „Štampar Makarije“ i „Dragiša Ivanović“.
Posebno su nas obradovali pokloni koje su nam pripremila djeca iz JPU „Zora Šaranović“ Spuž i „Irena Radović“ Danilovgrad. Zahvaljujemo im se od srca.
Dok i Vas očekujemo u našoj galeriji, želimo da Vam ovom prilikom uputimo molbu da prilikom obilaska izložbe ne dodirujete eksponate i modele, veoma su nježni i na specifičan način okačeni.
8. oktobar 2024.